Logo_Web

Feriehus LK2082, Løkken Strand og By, til 8 personer

Hus-ID: LK2082
Astavej 14, Løkken Strand og By
8 gjester
4 soverom
2 baderom
Dyr forbudt
Feriehus i Løkken Strand og By, Nord­jyl­land, med plass til 8 voksne. Det er en hyggelig in­n­red­ning, og du finner også va­ske­ma­skin, op­p­va­sk­ma­skin og tør­ke­trom­mel i boligen.
Når du leier denne fe­ri­e­bo­li­gen får du tilgang til badstue og internett. Det er 450 meter til nærmeste strand og 2 500 meter til nærmeste in­nkjøps­mu­lighe­ter.
Boligen er på 127 m² og ligger på en 2 611 m² stor eiendom, med blant annet sandkasse.

Andre fasiliteter

8 voksne
127 m² hus
2 611 m² grunn
Bygget i 2009
Elektrisk varme
Var­me­pum­pe
Op­p­va­sk­ma­skin
Va­ske­ma­skin

Rom

Ba­de­væ­rel­se : 2
Bod/vaskerom
Kjøkken
Soverom : 4
Spisestue
Stue

Avstander

450 m til stranden
2,5 km til re­stau­rant
3,0 km til golfbane

Regler

Dyr forbudt
Lading av elbil ikke tillatt
Røyking ikke tillatt

Inkludert i prisen

  • Ren­gjø­ring inkludert

  • Av­be­stil­lings­for­sik­ring

  • Vann inkludert

Destinasjon

Loading...

Feriepartner Løkken

Feriepartner Løkken

Velkommen til Løkken, hvor du kan nyte vakre kystlandskap og en livlig bymidte. Vårt dedikerte team kjenner området godt og hjelper deg med å finne den perfekte hytta. Enten du søker avslapning eller eventyr, er vi klare til å gjøre ferien din uforglemmelig. Opplev det beste av Nordjylland med oss som ditt lokale utleiefirma, og la oss sørge for at ferien din blir noe helt spesielt.

Feriepartner Løkken

Lignende hytter